FOTO/ 'Trajner pa skandaloz dhe pa mend', Xhelal Mziu sulmon Panuccin dhe thumbon FSHF-në

FOTO/ 'Trajner pa skandaloz dhe pa mend', Xhelal Mziu sulmon Panuccin dhe thumbon FSHF-në

23:34, 22/03/2019

Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu ka shpërthyer pas humbjes së Kombëtares 0-2 me Turqinë  në “Loro Boriçi”.

Përmes  një postimi në Instagram,  Mziu thumbon FSHF-në se, duhet dënuar shumë kategori më poshtë.

“Sa kategori duhet ta dënojnë shqiptarët FSHF-në!!! Një trajner kapriçoz, skandaloz, pa mend. Keqardhje për shqiptarët. Nuk e meritojmë”, shkruan Mziu në statusin e tij.

Image

Reagimi i tij lidhet edhe me dënimin e FSHF-së për rrëzimin e skuadrës së Kamzës dy kategori më poshtë pas dhunës ndaj arbitrit në ndeshjen kundër Laçit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment