VIDEO/ ‘Pistoleta’ i kudondodhur, shikoni çfarë goli shënon Piatek me Poloninë

VIDEO/ ‘Pistoleta’ i kudondodhur, shikoni çfarë goli shënon Piatek me Poloninë

22:38, 21/03/2019

Polonia fitoi në transfertë ndaj Austrisë në ndeshjen e parë eliminatore për Kampionatin Europian 2020.

Golin e vetëm të takimit e shënoi Krzysztof Piatek i cili është i kudondodhur dhe me kokë dërgoi topin drejt rrjetës.

Blerja e bujshme e Milanit ose siç e njohin të gjithë me nofkën "pistoleta" po kalon një formë të jashtëzakonshme jo vetëm me klubin nga Serie A por edhe me përfaqësuesen polake.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco