FOTO/ Kosova po fiton ndaj Danimarkës, në tribunën VIP ndodhet i ftuari special

FOTO/ Kosova po fiton ndaj Danimarkës, në tribunën VIP ndodhet i ftuari special

20:35, 21/03/2019

Kosova po fiton 2-1 në miqësoren përballë Danimarkës.

Në tribunën VIP të stadiumit “Fadil Vokrri” është kryeministri Ramush Haradinaj i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Anita.

"Me ty Kosovë, në çdo përballje. Vazhdojmë me fitore" shkruan Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Gjithashtu në krah të Ramush Haradinaj i ftuar special është presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco