VIDEO/ Penallti për Danimarkën, ja çfarë bën Eriksen përballë Ujkanit

VIDEO/ Penallti për Danimarkën, ja çfarë bën Eriksen përballë Ujkanit

20:20, 21/03/2019

Danimarka ka shënuar golin e barazimit 1-1 në miqësoren përballë Kosovës.

Në minutën e 63’ ishte pikërisht Christian Eriksen që shënoi nga pika e bardhë e penalltisë duke mposhtur portierin Ujkani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment