FOTO/ Njihu me tifozen më të ‘zjarrtë’ të Juventusit

FOTO/ Njihu me tifozen më të ‘zjarrtë’ të Juventusit

13:59, 15/03/2019

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft të “nxehta”.

Së fundi Valentina ka një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment