Hidhet shorti në Europa League, ja çiftet çerekfinaliste

Hidhet shorti në Europa League, ja çiftet çerekfinaliste

13:17, 15/03/2019

Pas shortit të Ligës së Kampionëve, në Nyon të Zvicrës është hedhur edhe shorti i çerekfinaleve të Europa Leagues

Përballja më interesante do të jetë dueli Italo-anglez, ndërmjet Napolit të Hysajt dhe Arsenalit të Xhakës, shkruan SYRI.net.

Ja çiftet çerekfinaliste:

Napoli – Arsenal

Villarreal – Valencia

Benfica – Eintracht Frankfurt

Slavia Pragë – Chelsea

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment