Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Napolit të Hysajt në çerekfinale të Europa Leagues

Hidhet shorti. Ja kundërshtari i Napolit të Hysajt në çerekfinale të Europa Leagues

13:11, 15/03/2019

Pas Champiosn Leagues, në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për fazën çerekfinale në Europa League.

Napoli do të ketë një përnallje të vështirë pasi do të luajë kundër Arsenalit, shkruan SYRI.net.

Ja çiftet:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment