LIVESTREAM/ Shiko hedhjen e shortit në Europa League

LIVESTREAM/ Shiko hedhjen e shortit në Europa League

12:59, 15/03/2019

Në Nyon të Zvicrës po hidhet shorti për të përcaktuar çerekfinalet në Europa League, njofton Syri.net.

Chelsea, Napoli, Valencia, Eintracht Frankfurt, Benfica, Arsenal, Villarreal dhe Slavia Pragë, janë 8 skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Evropës.

Këtu mund ta ndiqni live:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment