FOTO/ Interi dhe Sevilja, dështimet e mëdha të Europa League

FOTO/ Interi dhe Sevilja, dështimet e mëdha të Europa League

23:47, 14/03/2019

U luajtën sot ndeshjet e kthimit të 1/8-ës së Europa League, ku nuk munguan surprizat, shkruan Syri.net.

Eliminimi i Interit dhe i Seviljes ishin befasitë e këtij turi, ndërsa vazhdojnë rrugëtimin e tyre drejt trofeut ekipet pretendente si Napoli, Chelsea, Arsenali apo edhe Valencia.

Më poshtë mund të shihni rezultatet e takimeve të sotme.

Image

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment