FOTO/ Inter-Eintraht Frankfurt, notat e lojtarëve

FOTO/ Inter-Eintraht Frankfurt, notat e lojtarëve

23:09, 14/03/2019

Interi zhvilloi në “San Siro” ndeshjen e kthimit të Europa League kundër Eintraht Frankfurt, shkruan Syri.net.

Takimi i parë i luajtur në Gjermani kishte përfunduar pa gola dhe zikaltrit kishin avantazhin e faktorit fushë, por nuk mundën dot ta shfrytëzonin.

Frankfurti fitoi 1-0, me golin e shënuar në pjesën e parë nga Jovic, madje që në minutën e 5-të, duke u kualifikuar në çerekfinale.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e lojtarëve.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment