VIDEO/ Hesht ‘San Siro’ nga ky gol i papritur, Eintrahti kalon në avantazh ndaj Interit

VIDEO/ Hesht ‘San Siro’ nga ky gol i papritur, Eintrahti kalon në avantazh ndaj Interit

21:11, 14/03/2019

Interi po luan në “San Siro” ndeshjen e kthimit të Europa League kundër Eintraht Frankfurt, shkruan Syri.net.

Gjermanët kanë surprizuar zikaltrit mjaft shpejt, pasi në minutën e 5-të Jovic me një parabol ndaj Handanovic kalon Eintrahtin në avantazh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment