VIDEO/ Celinas nga penalltia i ndodh e paparashikueshmja, shikoni çfarë bën!

VIDEO/ Celinas nga penalltia i ndodh e paparashikueshmja, shikoni çfarë bën!

08:22, 14/03/2019

Bersant Celina zhvilloi një natë për tu harruar në Hawthorns, sepse jo vetëm që skuadra e tij Swansea City u mund nga West Bromi, por kosovar gaboi keq nga pika e bardhë e penalltisë.

Cilinës i ndodhi një gjë e paparashikueshme, e çuditshme, pasi ai nuk goditi fare topin por rrëshqiti gjatë momentit të ekzekutimit.

Swansea u mposht 3-0, në ndeshjen e vlefshme për Championship, nivelin e dytë të futbollit anglez.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco