FOTO/ Bayern-Liverpool, notat e lojtarëve. Zhgënjejnë bavarezët

FOTO/ Bayern-Liverpool, notat e lojtarëve. Zhgënjejnë bavarezët

23:15, 13/03/2019

Bayern Munchen u eliminua nga Liverpooli në fazën e 1/8-ave të finaleve të Champions League, shkruan Syri.net.

Anglezët fituan në Mynih me rezultatin 3-1, teksa në “Anfield Road” sfida e parë kishte përfunduar pa gola.

Mane me dopjetën e tij dhe Vand Dijk i dhanë kualifikimin skuadrës së Klopp brenda në Mynih, aty ku kampionët e Gjermanisë zhgënjyen totalisht.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e lojtarëve të sfidës Bayern Munchen-Liverpool.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco