VIDEO/ Turpërimi më i madh ndaj kundërshtarit, shikoni çfarë bëri Ronaldo!

VIDEO/ Turpërimi më i madh ndaj kundërshtarit, shikoni çfarë bëri Ronaldo!

12:05, 13/03/2019

Cristiano Ronaldo zhvilloi një ndër ndeshjet më të mira të karrierës së tij në duelin ndaj Atletico Madridit.

Jo vetëm shënoi tre gola por u tregua një lider i vërtetë si brenda fushës ashtu edhe në dhomat e zhveshjes duke motivuar shokët e skuadrës të besojnë te përmbysja spektakolare.

Koke do ta mbaj gjatë në mend turpërimin që i bëri Ronaldo gjatë pjesës së dytë. Portugezi bëri një lëvizje dinake me top, duke e lënë spanjollin në një situatë turpëruese, shkruan SYRI.net.

Falë CR7 Juventusi siguroi një biletë për në çerekfinalen e Champions Leagues.

Shikoni çfarë ishte në gjendje të bënte Ronaldo.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Messi13/03/2019 17:48

Ai qe ska pare, ngopet dhe me buken thate!

Shto koment