Inter 3 blerje të mëdha gjatë verës, shkëmben Icardin me super sulmuesin

Inter 3 blerje të mëdha gjatë verës, shkëmben Icardin me super sulmuesin

23:17, 22/02/2019

Interi po bëhet gati për të kryer tri blerje të mëdha gjatë merkatos së verës.

Sipas “Calcio Mercato”, drejtori sportiv Giuseppe Marotta përveç aprovimit nga presidenca ka marrë dhe “ok-in” nga Dybala për një kalim të mundshëm te skuadra zikaltër.

Gjithmonë duke iu referuar lajmit të publikuar nga kjo media, do të ketë një shkëmbim kokë më kokë me Icardin.

Gjithashtu, Marotta mund ta quajë praktikisht të kryer ardhjen e Godinit në verë te zikaltrit dhe administratori i Interit është shumë pranë akordit me Rakitiçin për një shifër rreth 40 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment