FOTO/ Hidhet shorti i Europa League, ja 8 supersfidat

FOTO/ Hidhet shorti i Europa League, ja 8 supersfidat

13:17, 22/02/2019

Në Nyon të Zvicrës u hodh shorti i fazës së 1/8-ave të finaleve të Europa League, shkruan Syri.net.

Në garë janë 16 ekipe, që do të synojnë të shkojnë drejt finales që do të zhvillohet në Baku të Azerbajxhanit, për të rrëmbyer trofeun.

Sapo janë përcaktuar 8 përballjet, të cilat mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment