VIDEO/ Xhakën nuk e përmbajnë nervat, bën sherr me futbollistin serb

VIDEO/ Xhakën nuk e përmbajnë nervat, bën sherr me futbollistin serb

21:57, 21/02/2019

Arsenal është kualifikuar në fazën tjetër të Europa Leagues pasi ka eliminuar BATE Borisovin.

Në këtë ndeshje kanë shkëlqyer dy shqiptarët, Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka.

Në minutat e fundit,  Granit Xhaka është shtyrë me futbollistin serb të BATE-s, Bojan Dubajic pasi ky i fundit ndërhyri ashpër ndaj mbrojtësit, Nacho Monreal.

Gjyqtari qetësoi të dy palët për të vijuar takimin.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment