Humbja e Juventusit, Maradona: Juventusi si djali i drejtorit të shkollës

Humbja e Juventusit, Maradona: Juventusi si djali i drejtorit të shkollës

00:08, 21/02/2019

Juventusi ka humbur 0 me 2 mbrëmjen e sotme përballë Atletico Madrid.

Por komenti i të madhit Diego Armando Maradona pas humbjes është epik.

‘Juventusi është si djali i drejtorit të shkollës. Të gjithë e kanë frikë brenda shkollës, por jashtë saj e rrahin të gjithë.’

- Diego Armando Maradona

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Daj Jaku21/02/2019 10:13

Maradona i madh ka bërë një krahasim shumë kuptimplotë ne djalin e drejtorit të shkollës, mirëpi ai nuk e ka pasur "fatin e madh", nuk ka njohur djalin e Kristaqit.

Kadriu 21/02/2019 03:31

Humbja e Juves ogur i zi per supertifozin nga shqiperia

Shto koment