Ç’po ndodh te Barça? Ylli i skuadrës ‘injoron’ Messin që i kërkoi topin

Ç’po ndodh te Barça? Ylli i skuadrës ‘injoron’ Messin që i kërkoi topin

19:06, 20/02/2019

Barcelona e Messit nuk ka marrë më shumë se një barazim pa gola në transfertë ndaj Lyonit në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e 1/8-ave të Champions Leagues.

E pikërisht mesfushori kroat, Rakitic ka qenë në qendër të kritikave për paraqitjen në këtë ndeshje.

30-vjeçari është kritikuar pasi ka “injoruar” Messin duke mos i pasuar topin pavarësisht se argjentinasi ishte krejtësisht i pa markuar.

Madje, në një moment siç shihet në foto, kroati ka zemëruar Messin me vendimin e tij për të mos i pasuar argjentinasit që i kërkoi topin në qendër të fushës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment