Formacionet zyrtare: Sevilla – Lazio, mungon...

Formacionet zyrtare: Sevilla – Lazio, mungon...

17:11, 20/02/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e kthimit që do të luhet në “Ramon Sanchez-Pizjuan” ndërmjet Sevillas dhe Lazios.

Inzaghi ka vendosur që në këtë ndeshje të luajë me Strakoshën si titullar ndërsa mungon Valon Berisha, shkruan SYRI.net.

Ndeshja starton në orën 18:00, ndërsa dueli i parë mes dy skuadrave përfundoi në avantazhin e lehtë 1-0 për Sevillan.

Këto janë formacionet zyrtare:

Sevilla: Vaclik; Mercado, Kjaer, Sergi Gomez; Jesus Navas, Sarabia, Roque Mesa, Vazquez, Escudero; Ben Yedder, Andre Silva.

Lazio: Strakosha; Patric, Acerbi, Radu; Marusic, Cataldi, Milinkovic-Savic, Badelj, Lulic; Caicedo, Immobile.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment