VIDEO/ ‘Plas’ gjatë konferencës për shtyp, shikoni si Miller godet Joshuan

VIDEO/ ‘Plas’ gjatë konferencës për shtyp, shikoni si Miller godet Joshuan

22:40, 19/02/2019

Nuk ka kaluar pa incidente dhe momente tensioni konferenca e parë mes Anthony Joshua dhe Miller Jarell.

Në qershor, numri një i botës në peshat e rënda do të sfidohet nga boksieri amerikan, Miller Jarell në SHBA.

Shtyrja nuk ishte e përmasa të lehta, duke bërë që ekipet e sigurisë të reagojnë menjëherë, për të parandaluar një incident të mundshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment