VIDEO/ ‘Ylli’ i Lyonit tenton golin e vitit ndaj Barçës, e pabesueshme ku ndalet topi!

VIDEO/ ‘Ylli’ i Lyonit tenton golin e vitit ndaj Barçës, e pabesueshme ku ndalet topi!

21:38, 19/02/2019

Marc-Andre Ter Stegen e ka shpëtuar Barcelonën nga disavantazhi.

Portieri i skuadrës katalanase ka bërë një pritje vendimtare gjatë goditjes së jashtëzakonshme të Martin Terrier.

Më pas topi përfundoi në traun e portës, ndërsa komentatori arab bëri një reagim epik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment