FOTO/ Njihu me të dashurën serbe e sulmuesit më të dështuar në Serie A

FOTO/ Njihu me të dashurën serbe e sulmuesit më të dështuar në Serie A

16:33, 19/02/2019

Ish-sulmuesi i Lazios, Pilip Djordjevic duket se ka ku të ngushëllohet për formën e dobët që po kalon në fushën e blertë.

Sulmuesi i Chievos ka realizuar vetëm një gol në ndeshjet e pakta që është aktivizuar, ndërsa skuadra e tij pozicionohet e fundit në Serie A duke grumbulluar vetëm 9 pikë.

Në shtrat e pret modelja Jovana, që në këto foto është në versionin “super hot”. Ndoshta bukuroshja serbe duket të “kujdeset” më pak për 31-vjeçarin, që disa nga golat e tij t’ua bëjë kundërshtarëve në fushën e blertë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment