ZYRTARE: Hidhet shorti i FA Cup, ja përballjet në çerekfinale

ZYRTARE: Hidhet shorti i FA Cup, ja përballjet në çerekfinale

23:16, 18/02/2019

Pas fitores 2-0 ndaj Chelseas, Manchester United ishte skuadra e fundit që iu bashkua 8 skuadrave çerekfinaliste në FA Cup.

Menjëherë pas ndeshjes u hodh shorti që përcaktoi edhe 4 çiftet e kësaj faze.

Swansea – Manchester City do tĂ« jetĂ« ndeshja qĂ« do tĂ« vendosĂ« pĂ«rballĂ« dy lojtarĂ«t nga Kosova, Bersant Celina (Swansea) dhe Arijanet Muriqin (Man City).

Ja të gjitha çiftet:

Swansea vs. Manchester City

Watford vs. Crystal Palace

Ëolves vs. Manchester United

Millwall vs. Brighton

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment