VIDEO/ ‘Ylli’ i Romës shënon nga pika e bardhë e penalltisë

VIDEO/ ‘Ylli’ i Romës shënon nga pika e bardhë e penalltisë

21:51, 18/02/2019

Roma ka kaluar në avantazh 1-0 përballë Bolognas.

Në minutën e 54’ ishte Aleksandar Kolarov që realizoi nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco