VIDEO/ Man United kalon në avantazh ndaj Chelseas

VIDEO/ Man United kalon në avantazh ndaj Chelseas

21:03, 18/02/2019

Manchester United ka kaluar në avantazh 1-0 në duelin në transfertë ndaj Chelseas të vlefshme për fazën e 1/8-ave në FA Cup.

Në minutën e 31’ ishte Herrera ai i cili u tregua i saktë me kokë duke dërguar topin drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment