VIDEO/ Gjuan penalltinë e dytë, e pabesueshme çfarë bën këtë herë Leo Messi!

VIDEO/ Gjuan penalltinë e dytë, e pabesueshme çfarë bën këtë herë Leo Messi!

22:29, 16/02/2019

Barcelona kishte mundësinë e artë për të shënuar golin e dytë përballë Valladolidit në La Liga.

Në minutën e 83’ Messi shkon për herë të dytë të gjuajë penalltinë, por këtë herë gaboi.

Kujtojmë që edhe në penalltinë e parë portieri i skaudrës mike kuptoi krahun por e kishte të pamundur për ta pritur topin, ndërsa në rastin e dytë neutralizoi në dy kohë gjuajtjen e Messit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment