VIDEO/ Milan përmbys Atalantën, ‘ylli’ kuqezi i shënon supergol Etrit Berishës

VIDEO/ Milan përmbys Atalantën, ‘ylli’ kuqezi i shënon supergol Etrit Berishës

21:46, 16/02/2019

Milan ka përmbysur rezultatin 2-1 në duelin aq shumë të rëndësishëm përballë Atalantas ku po “luftohet” për një vend sezonin e ardhshëm në Champions League.

Në minutën e 55’, Hakan Calhanoglu shënoi një gol spektakolar ndërsa portieri Etrit Berisha e kishte të pamundur për të reaguar.

Kujtojmë që kjo është një sfidë mjaft e rëndësishme për të dy skuadrat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco