VIDEO/ Piatek shënon supergolin e karrierës, 'ylli' i Milanit njësoj si Ibrahimovic

VIDEO/ Piatek shënon supergolin e karrierës, 'ylli' i Milanit njësoj si Ibrahimovic

21:20, 16/02/2019

Milan ka shënuar golin e barazimit 1-1 në transfertë ndaj Atalantas.

Në minutën e 45’ ishte “snajperi” Piatek ai i cili shënoi një gol kalasi “alla Ibrahimovic”.

Polaku realizoi mrekullisht ku me një prekje "magjike" dërgoi topin drejt rrjetës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment