FOTO/ Shkoi të bënte tatuazh Ramos-in, por tifozit të Realit i ndodh ajo që nuk pritej!

FOTO/ Shkoi të bënte tatuazh Ramos-in, por tifozit të Realit i ndodh ajo që nuk pritej!

18:40, 16/02/2019

Një tifoz holandez i Real Madrid është tërbuar pas asaj që pa në këmbën e tij.

Ultrasi i “Los Blancos” ka shkuar të bëjë tatuazh në kofshë idhullin e tij: Sergio Ramos me logon e Realit dhe minutat kur spanjolli ka shënuar gol.

Ideja e tij dukej e bukur por tatuazhisti nuk ishte në ditët e tij më të mirë dhe i bën një surprizë të madhe pasi forma e fytyrës më shumë i ngjason Leo Messit sesa mbrojtësit madrilen.

Një shok psikologjik për tifozin, që nuk arriti të ketë idhullin e tij, por do të duhet të mbajë në këmbë pamjen e rivalit të tyre të përbetuar.


 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment