Çmimi i lartë, Bajerni heq dorë nga transferimi i këtij mesfushori

Çmimi i lartë, Bajerni heq dorë nga transferimi i këtij mesfushori

13:51, 14/02/2019

Bayern Munich është tërhequr nga oferta për nënshkrimin e mesfushorit francez, Adrien Rabiot.

Tani është revista gjermane “Kicker”, ajo që raporton se bavarezët janë tërhequr nga interesi që treguan gjatë merkatos së janarit për ‘yllin’ e PSG-së

Kërkesat ekonomike të Adrien Rabiot duket se i kanë frenuar drejtuesit e skuadrës nga “Allianz Arena” për t’u ulur në tryezë me mesfushorin francez.

“Rabiot është lojtar interesant, por ka çmim të shtrenjtë”, ka qenë qëndrimi i drejtuesve të Bajernit të këtë lojtar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco