Në ‘San Siro’ vjen një emër ‘Big’, ja 3 kandidatët për të zëvendësuar Icardin

Në ‘San Siro’ vjen një emër ‘Big’, ja 3 kandidatët për të zëvendësuar Icardin

12:58, 14/02/2019

Icardi ka bërë gati valixhet dhe largimi i tij pritet të kryhet gjatë merkatos së verës.

Problemet e vazhdueshme me deklaratat e gruas së tij Wanda Nara, mos rinovimi i kontratës dhe heqja e shiritit të kapitenit së fundi, janë disa nga arsyet e forta për të besuar se Icardi do t'i japë lamtumirë "San Siros".

Karim Benzema i Real Madridit, Luis Suarez i Barcelonës dhe Edinson Cavani i Paris Saint-Germainit, janë 3 emrat më të përfolur që mund të zbarkojnë në ‘San Siro’ verën e ardhshme duke zëvendësuar Icardin.

Kujtojmë që icardi prej kohësh po kërkohet nga Reali i Madridit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco