VIDEO/ Di Maria-Cavani festojnë ditëlindjen, argjentinasi kërcim epik me ‘Despasiton’

VIDEO/ Di Maria-Cavani festojnë ditëlindjen, argjentinasi kërcim epik me ‘Despasiton’

12:29, 14/02/2019

Pas fitores 2-0 ndaj Manchester United në Champions League, dy yje të PSG-së, Angel Di Maria dhe Cavani kanë festuar ditëlindjet e tyre në një festë të përbashkët.

Angel Di Maria dhe Edinson Cavani ka organizuar një festë, pasi të dy lojtarët kanë lindur në ditën e të dashuruarve 14 shkurt dhe madje kanë vetëm një vit diferencë, pasi sot Di Maria bën 31 vjeç ndërsa Cavani 32 vjeç.

Në videot më poshtë do shikoni kërcimin e Di Marias nën ritmin e një prej këngëve më të klikuar të globit “Despasito”.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???????????????????????? #cavani #psg #uruguay #parissaintgermain #laceleste #napoli

A post shared by Edinson Cavani (@edinsoncavanifc) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco