VIDEO/ Trajneri i Dortmundit refuzon t’i japë dorën Pochettinos, shikoni gjestin e tij

VIDEO/ Trajneri i Dortmundit refuzon t’i japë dorën Pochettinos, shikoni gjestin e tij

11:53, 14/02/2019

Tottenhami mposhti me lehtësi 3-0 skuadrën e Dortmundit në ndeshjen e parë të vlefshme për Champions Leagues.

Para fillimit të takimit ka ndodhur diçka interesante gjatë përshëndetjeve të 2 trajnerëve.

Lucien Favre i Dortmundit, nuk ka pranuar t’i shtrëngojë dorën homologut të tij Mauricio Pochettino, por ka dashur që të përshëndetet me grusht.

Mediat zbulojnë se ky veprim i teknikut verdhezi, erdhi për shkak se ai ishte me grip dhe nuk dëshironte ta transmetonte gripit te Pochettinos. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco