FOTO/ Ish e dashura e Ronaldos, tashmë në lidhje dashurie me sulmuesin e PSG-së

FOTO/ Ish e dashura e Ronaldos, tashmë në lidhje dashurie me sulmuesin e PSG-së

10:41, 14/02/2019

Nicole Minetti është transferuar në Uruguai, ku po jeton prej muajsh dhe po argëtohet maksimalisht me profesionin e saj të ri, atë të DJ-it.

bukuroshja u bë e famshme për disa kohë të kaluara në krah të yllit portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldo dhe që atëherë jeta e saj mori një tjetër kthesë.

Prej kohësh është folur edhe për një lidhje të re të saj, me yllin e PSG-së, Edison Cavani, ndërsa qëndrimi i gjatë në Uruguai, përforcon këto zëra.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco