VIDEO/ Neymar feston si i çmendur golat e PSG-së ndaj Man United

VIDEO/ Neymar feston si i çmendur golat e PSG-së ndaj Man United

10:13, 14/02/2019

Paris Saint Germian ka marrë një fitore të rëndësishme dhe është me një këmbë e kualifikuar në fazën tjetër të Champions Leagues.

Kampionët francezë megjithëse vuanin mungesën e dyshes së sulmit Neymar-Cavani, arritën që të mposhtnin 2-0 në transfertë Manchester United.

Fitorja dhe golat ndaj Manchester United, kanë gëzuar jashtëzakonisht shumë Neymarin, i cili ka festuar si i çmendur.

Në rast të kualifikimit të mundshëm të PSG-së, braziliani do të kishte një shans të artë për të luajtur në fazën tjetër të këtij kompeticioni.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco