Këto janë ndeshjet e sotme në Europa League

Këto janë ndeshjet e sotme në Europa League

09:05, 14/02/2019

Sot do të luhen ndeshjet e para në fazën e 1/16-ave të Europa Leagues.

Interi do të luajë në transfertë përballë Rapid Viennas ku zikaltërit janë favorit për të fituar këtë takim.

Gjithashtu Arsenali dhe Napoli luajnë në transfertë respektivisht kundër BATE-s dhe Zurich.

Ja të gjitha ndeshjet për ditën e sotme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco