Interi përjashton Icardin nga Europa League, shpërthen motra e argjentinasit

Interi përjashton Icardin nga Europa League, shpërthen motra e argjentinasit

16:47, 13/02/2019

Interi paraditen e sotme ka vendosur qĂ« t’i heqĂ« Icardit nga krahu shiritin e kapitenit dhe t’ia japĂ« Handanovicit.

Por, njĂ« vendim i tillĂ« ka trazuar “ujĂ«rat” nĂ« kampin e zikaltĂ«rve dhe jo vetĂ«m.

Gjithashtu Icardi për ndeshjen e nesërme që do të luhet në Vjenë kundër Rapidit për Europa Ligë nuk është grumbulluar.

Jo vetëm tifozët e Interit kanë reaguar për këto që kanë ndodhur sot, por edhe motra e Icardit, e cila ka prej kohësh ka një marrëdhënie shumë të agravuar me partneren e vëllait të saj Wanda Narën.

NĂ« “Twitter”, Ivana Icardi ka shkruar: “KronikĂ« e njĂ« vdekje tĂ« parashkruar. VĂ«llai im i gjorĂ«, pse i lejon kĂ«to gjĂ«ra
 KĂ«tu ekstravaganca nuk lejohet. NĂ«se do tĂ« kishe njĂ« person serioz qĂ« tĂ« tĂ« kujdeste nuk do tĂ« ndodhnin kĂ«to”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment