FOTO/ Nis faza finale e Europa League me Fenerbahce-Zenit. Formacionet zyrtare

FOTO/ Nis faza finale e Europa League me Fenerbahce-Zenit. Formacionet zyrtare

17:59, 12/02/2019

Faza finale e Europa League nis sot me ndeshjen e parë të 1/16-ave, ku në stadiumin “Sukru Saracoglu” të Stambollit do të luhet Fenerbahce-Zenit Petersburg, shkruan Syri.net.

Skuadra turke nuk po kalon një moment të mirë në kampionat, por në Europë është ndryshe.

Në fushën e vet, Fenerbahce do të mundohet të fitojë ndaj rusëve, të cilët këto vitet e fundit kanë luajtur në nivele të larta në kompeticionet europiane.

Ky takim do të luhet në orën 18:55 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare, të cilat mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.   

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco