VIDEO/ Skënderbeu-Laçi, korçarët ndalen nga shtylla në pjesën e parë

VIDEO/ Skënderbeu-Laçi, korçarët ndalen nga shtylla në pjesën e parë

18:51, 11/02/2019

Skënderbeu dhe Laçi po luajnë takimin e fundit të javës së 21-të të Kategorisë Superiore, shkruan Syri.net.

Sapo ka përfunduar pjesa e parë, ku rezultati nuk ka ndryshuar.

Të dy ekipet u munduan për të shënuar në portat respektive, por goli mungoi.

Korçarët u ndalën nga shtylla, me kroatin Pervan i cili ishte i pafat në gjuajtjen e tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco