Skënderbeu-Laçi, formacionet zyrtare

Skënderbeu-Laçi, formacionet zyrtare

17:46, 11/02/2019

Skënderbeu dhe Laçi do të luajnë në qytetin e Korçës takimin e fundit të javës së 21-të të Kategorisë Superiore.

Korçarët nuk po kalojnë një moment të mirë, ndaj sot u duhet fitorja për të konosliduar pozicionin e tyre.

Nga ana tjetër, kurbinasit e Prengës u mundën javën e kaluar në shtëpi nga Luftëtari, ku shije akoma më të keqe la loja e dobët, dhe sot kërkohet menjëherë reagimi, për të përfituar edhe nga kjo formë jo e mirë që po kalon Skënderbeu.

Ky takim do të luhet në orën 18:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare, të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Skënderbeu: Dajsinani, Vangjeli, Sambu, Pëllumbi, Abazi, Taipi, Sibo, Dita, Pervan, Muzaka, Krasniqi

Trajner: Orges Shehi

Laçi: Selmani, Fangaj, Toro, Gjoni, Sefgjini, Eler, Jonuzi, Çokaj, Shtubina, Lushkja, Xhixha

Trajner: Besnik Prenga

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco