VIDEO/ Mike Tyson ndez cigaren gjigante të kanabisit, momenti kur 'drogohet'

VIDEO/ Mike Tyson ndez cigaren gjigante të kanabisit, momenti kur 'drogohet'

17:25, 11/02/2019

Pas një karriere të suksesshme në boks, duket se Mike Tyson ka vendosur të bëhet protagonist në një tjetër “fushë”.

Ish-kampioni i peshave të rënda u pa duke pirë një cigare të madhe kanabisi në një festival të marijuanës, në përpjekje për t’u bërë nga “më i forti në planet” në “më i droguari në planet”.

Tyson ndezi një cigare të madhe kanabisi në një fermë afër Luginës së Vdekjes në Kaliforni. Ish-kampioni vendosi ta ndezë pasi ky shtet i SHBA-së legalizoi kanabisin.

Shihini momentin kur ish-kampioni i botës e ndez cigaren gjigante të kanabisit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco