Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste në Kupën e Shqipërisë për femrat

Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste në Kupën e Shqipërisë për femrat

11:43, 11/02/2019

Janë përcaktuar çiftet gjysmëfinaliste në Kupën e Shqipërisë për femra.

Në Qendrën Sportive në Kamëz janë dhuruar gola dhe emocione në ndeshjet çerekfinale të këtij kompeticioni.

Takimet çerekfinale:

Termi- Vllaznia 0-4

AAS-Kinostudio 1-8

Teuta-Apolonia 0-8

Juban Danja -Tirana AS 2-7

Katër skuadrat e kualifikuara për më tej, do të përballen ndërmjet tyre në ndeshjet gjysmëfinale me një takim me eliminim direkt.

Gjysmëfinalet:

Kinostudio-Vllaznia

Apolonia-Tirana AS

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco