Mungon Neymar-Cavani, zbulohet formacioni i PSG-së në Champions League

Mungon Neymar-Cavani, zbulohet formacioni i PSG-së në Champions League

11:32, 11/02/2019

Ditën e martë startojnë emocionet në Champions League që tashmë vjen në fazën më interesante atë me eliminim direkt.

Kryendeshja e ditĂ«s sĂ« nesĂ«rme pritet tĂ« jetĂ« dueli ndĂ«rmjet Manchester Unite dhe PSG-sĂ« qĂ« do tĂ« luhet nĂ« “Old Trafford”.

‘DjajtĂ« e Kuq’ do tĂ« jenĂ« shumĂ« me fat nĂ« pĂ«rballjen e parĂ« ndaj skuadrĂ«s franceze, pasi kĂ«ta tĂ« fundit do tĂ« jenĂ« pa Neymarin dhe Edinson Cavanin.

L’Equipe ka pĂ«rpiluar njĂ« formacion tĂ« mundshĂ«m qĂ« PSG mund tĂ« pĂ«rballet me Manchester United:

Formacioni i PSG-sĂ«: Buffon – Kehrer, Silva (C), Kimpembe, Bernat – Verratti, Marquinhos – Alves, Draxler, Di Maria – Mbappe.

Ja statistikat e frikshme të treshesh sulmuese Neymar, Mbappe dhe Cavani:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco