E dashura e Martinez tërbon fansat, poston VIDEO-n e 'nxehtë' nga shtrati

E dashura e Martinez tërbon fansat, poston VIDEO-n e 'nxehtë' nga shtrati

09:11, 11/02/2019

Agustina Gandolfo po tërbon ndjekësit në rrjetet sociale.

Së fundmi e dashura e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinez ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një video e shtrirë në shtrat ku tregon të pasmet e kolme dhe qenin e saj që mundohej ta zhvishte.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco