VIDEO/ U turpërua nga Man City, shikojeni çfarë i ndodhi Rudigerit në fund të ndeshjes

VIDEO/ U turpërua nga Man City, shikojeni çfarë i ndodhi Rudigerit në fund të ndeshjes

08:24, 11/02/2019

Chelsea u shkatërrua 6-0 në transfertë ndaj Manchester City në ndeshjen e vlefshme për Premier League.

Kjo humbje e thellë e skuadrës londineze i ka nervozuar tifozët, që pas ndeshjes kërkuan menjëherë shkarkimin e Maurizio Sarrit.

I vetmi lojtar që i ndje i turpëruar nga kjo humbje ishte Antonio Rudiger. Mbrojtësi gjerman ka kërkuar falje ndaj tifozëve të Chelsea, ku pas ndeshjes u ndal të bisedonte me ta.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco