Njihuni me të dashurën e re të Neymarit, shikoni FOTO-t përvëluese

Njihuni me të dashurën e re të Neymarit, shikoni FOTO-t përvëluese

23:38, 07/02/2019

Bruna Marquezine i takon të kaluarës, Neymar Junior ka gjetur të dashur të re.

Sulmuesi i Paris Saint Germainit ka një marrëdhënie të veçantë me modelen turke, Elif Aksu.

Sipas mediave franceze, ata janë parë shpesh dorë për dore me njëri-tjetrin në festën për ditëlindje.

Ky është një sinjal se aktorja dhe modalja braziliane, Bruna Marquezine, i takon të kaluarës dhe dëshiron të nisë një aventurë të re me 25-vjeçaren nga Turqia.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco