Vlerësimi i lojtarëve: Lazio 1-0 Empoli, ja nota për Strakoshën dhe Berishën

Vlerësimi i lojtarëve: Lazio 1-0 Empoli, ja nota për Strakoshën dhe Berishën

23:19, 07/02/2019

Lazio ka fituar 1-0 përballë Empolit duke ruajtur vendin e katërt në Serie A.

Në këtë ndeshje u aktivizua disa minuta si titullar “ylli” i Kosovës, Valon Berisha ndërsa porta mbrohej nga Thomas Strakosha, shkruan SYRI.net.

Menjëherë pas ndeshjes “Whoscored” ka publikuar vlerësimin e lojtarëve ku Lulic u shpall lojtari i ndeshjes me notën (7.4).

Strakosha dhe Berisha u vlerësuan me notën 6.9. Ja vlerësimi për lojtarët:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco