VIDEO/ Penallti për Lazion, shikoni ekzekutimin nga Caicedo

VIDEO/ Penallti për Lazion, shikoni ekzekutimin nga Caicedo

21:33, 07/02/2019

Lazio po fiton me rezultatin 1-0 përballë Empolit në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në Serie A.

Në minutën e 42’ ishte Felipe Caicedo ai i cili nuk gaboi nga pika e bardhë e penalltisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco