VIDEO/ Cikalleshi nuk përmbahet, shënon edhe golin e dytë

VIDEO/ Cikalleshi nuk përmbahet, shënon edhe golin e dytë

21:22, 07/02/2019

Sokol Cikalleshi ka vazhduar me formën e mirë në Turqi.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen e Kupës së Turqisë që skuadra e tij e Akhisarit fitoi 3-1 përballë Kasimpasas.

Në minutën e 51’ Cikalleshi shënoi dopietën e tij personale.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco